Agregaty QAX

GENERATORY ATLAS COPCO QAX 12 - 60

Generatory prądu Atlas Copco QAX 12 - 30

Generatory stacjonarne Atlas Copco QAX 12-30 napędzane silnikami Deutz to nieskomplikowane maszyny, które można łatwo zamontować i eksploatować. Te wszechstronne generatory są dostarczane wraz z kompletną konfiguracją wyjścia mocy i wieloma gniazdami. Solidną pokrywę ochronną umieszczoną na zawiasach można unieść, co zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do wszystkich podzespołów. Niezwykle solidna konstrukcja tych maszyn gwarantuje ich niezawodność w najbardziej niesprzyjających warunkach środowiskowych. Są ekonomiczne i oferują niskie całkowite koszty użytkowania oraz wysoką wartość przy odsprzedaży.

generator prądu agregat prądotwórczy atlas copco QAX40


GENERATORY ATLAS COPCO QAX 12 - 30 HardHat

generator prądu atlas copco QAX 12 - 30 HardHat

Obudowa HardHat™ jest twarda, naprawdę twarda. Podstawową cechą tej obudowy jest duża odporność na uderzenia. Nie pojawiają się na niej wgniecenia ani pęknięcia. W trudnych warunkach roboczych to się naprawdę opłaca. Tam, gdzie nawet najlepsze obudowy stalowe, w które wyposażone są generatory, są powgniatane i poobijane HardHat™ dłużej zachowa estetyczny wygląd.
Nie ma wgnieceń, rys ani korozji. Można zaoszczędzić pieniądze, które trzeba byłoby wydać na naprawę i powtórne malowanie. Tam gdzie liczy się niższy koszt eksploatacji warto mieć HardHat™.
generator prądu agregat prądotwórczy atlas copco QAX20